Kino pod chmurką- lato 2017

Festiwal T- Mobile Nowe Horyzonty już za nami, po wielkim ekranie, który stał na Rynku- ani śladu. Kina pod chmurką nie zniknęły całkowicie z krajobrazu naszego miasta. Lato w pełni, w nocy trochę zimno, ale uzbrojeni w bluzę, kocyk i spray na komary możemy śmiało ruszać na kinowe seanse w plenerku.

Kino na Wyspie Słodowej

Ambitny repertuar, blisko centrum, bez ograniczenia liczby widzów. Trzeba się liczyć z tym, że z leżaczków zechcą skorzystać osoby całkiem nie zainteresowane seansem- to skuteczne przeszkadza w odbiorze. Są to jednak niedogodności, na które można przymknąć oko. Pokazy zaczynają się o 21.30. Aktualny repertuar.

Kino na dachu Renomy

Repertuar pomieszany, ograniczenie liczby widzów do 130 osób. Filmy puszczane są od 21.30, ale sama galeria zamykana jest o 21 i wejść można później, tylko przez wejście koło HP, od strony Placu Kościuszki- trzeba zjawić się ciut wcześniej. W tym roku czeka Nas jeszcze pokaz niespodzianka. Strona wydarzenia.

Kino Surowiec- Ruska 46a

W Kinie Surowiec obejrzeć można za równo filmy pełnometrażowe, jak i shorty. Seanse zaczynają się o 21.30. Blisko centrum, awangardowe otoczenie. Wydarzenia śledzimy na bieżąco na stronie pubu. Najbliższy pokaz już jutro!

Pub i Kino Plenerowe Przestrzeń– Al. Paderewskiego 35.

Jeśli komuś po drodze, to zapraszam ponad to do Kina Sąsiedzkiego na Osiedlu Lipa Piotrowska czy do Kina Plenerowego w Parku Karłowickim.